O nas

 

 

 

Nasz specjalistyczny salon sprzedaży stabilizatorów stawu kolanowego STABIL-MED SPORT posiada szeroką ofertę wysokiej i bardzo wysokiej jakości ortez kolana. Szczycimy się współpracą z czołowymi producentami na świecie i w Polsce.

Główne wskazania   do stosowania ortezy to stany po urazach i zabiegach operacyjnych stawów kolanowych, wady wrodzone lub nabyte schorzenia, zespoły bólowe – często na tle zmian zwyrodnieniowych, czy wreszcie profilaktyka ograniczająca znacznie ryzyko doznania kontuzji podczas uprawiania sportu.

Większość posiadanych modeli ortez jest w znacznym stopniu refundowana przez NFZ.  Realizujemy konkretne wnioski od lekarzy ortopedów. W razie ich braku umożliwiamy szybki kontakt i konsultację ortopedyczną lub przy sprzedaży komercyjnej – tzn. bez skierowań do NFZ wykorzystując własne doświadczenie pomagamy dobrać najodpowiedniejszy model uwzględniając rodzaj dysfunkcji lub ochrony kolana.

Wykwalifikowany personel zapewnia prawidłowe założenie stabilizatora i naukę jego zakładania. Uczestniczymy regularnie w organizowanych kongresach i szkoleniach dotyczących najnowszych badań i osiągnięć  w naszej specjalności, stale podnosząc  jakość usług i poziom naszej wiedzy w tej dziedzinie.